BRNO VENKOV: Víkend byl pro řidiče žíznivý, oddávali se i účinkům drog.

Krátké trvání mělo nakonec pronásledování osobního automobilu Škoda Felicie, které zastavovala policejní hlídka v Ivančicích v Krumlovské ulici.

Řidič auta totiž odmítl na pokyn hlídky zastavit a ujížděl až do Novoveské ulice, kde se policistům podařilo nebezpečně jedoucí automobil zastavit. Viditelně podnapilý dvaapadesátiletý řidič ale s hlídkou odmítal spolupracovat a dokonce se pokusil o útěk. Uklidnil se až po použití hmatů a chvatů sebeobrany a přiložení služebních pout. Důvod, proč se snažil ujet, se ukázal po vykonání dechové zkoušky. Šofér nadýchal skoro dvě promile.

Během víkendu mělo na Brněnsku pozitivní zkoušku na alkohol dalších jedenáct řidičů, další dva se oddali před jízdou účinku drog a další pak užil jak alkohol, tak i drogy.

Skoro tři promile pak nadýchal třiašedesátiletý cyklista, který střídavě kličkoval po silnici a padal z bicyklu v Přísnoticích.

por. Bohumil Malášek, 16. června 2014

Zdroj: Nejvíce pil cyklista – Policie České republiky.

Tento web není oficiální web Města Oslavany,
není ani nijak spjat s radnicí nebo vedením města ani nevyjadřuje jejich názory pokud není v jednotlivých článcích uvedeno jinak,
není ani městem financován. Jedná se čistě o soukromý projekt.
Copyright © 2005 - 2015 Infoportál Oslavany  • provozuje: ATW  • sitemap