Kino Oslavany

Kino Oslavany – březen 2012


3. březen 2012 – sobota – v 18:00 hod.

PARANORMAL ACTIVITY 3

Horor USA – Další pokračování úspěšného hororu. I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim vše jako bumerang začalo vracet.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 86 min. – České titulky


4. březen 2012 – neděle – v 18:00 hod.

ANTIKRIST

Drama / horor – Sweden / France / Poland / Germany / Italy / Denmark – Muž (Willem Dafoe) a Žena (Charlotte Gainsbourg) se vášnivě milují. Černobílé záběry klouzavé kamery si vychutnávají jejich zaujetí sexem. Zároveň sledujeme krůčky dítěte, které se s nadšením blíží směrem k padajícím sněhovým vločkám za otevřeným oknem.

Vstupné: 30,- Kč – Délka : 104 min. – České titulky


10. březen 2012 – sobota – v 18:00 hod.

RODINA JE ZÁKLAD STÁTU

Nový český film Rodina je základ státu režiséra Roberta Sedláčka (Muži v říji, Největší z Čechů) je rodinným dramatem o partnerském soužití v dravém kapitalismu. Libor, donedávna vysoce postavený bankovní úředník, se chytil do pasti peněžních machinací a hrozí mu vězení. Zbývá mu pouhý jeden den na zásadní rozhodnutí: nést zodpovědnost, nebo před ní utéci?

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 106 min. – České znění


11. březen 2012 – neděle – v 18:00 hod.

BABYLON A.D.

Akční, Dobrodružný, Sci-fi, Thriller – Francie,Velká Británie,USA – Nájemný žoldák Thoorop (Vin Diesel) dostává kmotrovskou nabídku,kterou „nelze odmítnout“ – má eskortovat mladou dívku do Spojených států a když tak učiní,podaří se mu získat v USA (kde je na listině teroristů) novou identitu. V opačném případě bude mít problém najít práci.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 97 min. – České titulky


17. březen 2012 – sobota – v 18:00 hod.

UŽÍVEJ SI, CO TO JDE

Komedie, Romantický – Francie, USA – Výstřední Newyorčan Boris Yellnikoff(Larry David)odkládá život vyšší společenské třídy k ledu, aby se mohl oddávat svobodnějšímu životu. Nejraději však svou nekompromisní kritikou čehokoli a kohokoli krmí své kavárenské přátele, studenty šachu, obyčejné kolemjdoucí i samotné diváky. Odmítá se řídit jakýmikoli konvencemi a jeho životním krédem je: užívej si, co to jde.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 92 min. – České titulky


18. březen 2012 – neděle – v 18:00 hod.

PLANETA 51

Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie – Španělsko,Velká Británie – Zelení obyvatelé Planety 51 žijí spokojeným životem v útulných domcích na předměstí, vychovávají děti, venčí psíky… Poklidnou idylku ruší jen strach z mimozemské invaze. Jejich obavy se jednoho dne naplní…Astronaut NASA, kapitán Charles „Chuck“ Baker,přistane s vesmírnou lodí spousty světelných let od domova. Domnívá se, že nadešel velký okamžik a on objevil neosídlenou planetu.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 97 min. – České znění


24. březen 2012 – sobota – v 18:00 hod.

NA MAMUTA!

Drama, Komedie – Francie – Gérard Depardieu nasedá na legendární motorku Mammut z roku 1973 a „řítí“ se za bývalými zaměstnavateli získat potvrzení potřebná k vyřízení zasloužené penze. Jenže seniorská vyjížďka se brzy promění v bláznivou road-movie plnou bizarních setkání, vzpomínek na bývalou lásku (Isabelle Adjaniová) a nečekaných zvratů.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 92 min. – České titulky


25. březen 2012 – neděle – v 18:00 hod.

PERFECT DAYS- I ŽENY MAJÍ SVÉ DNY

Komedie ČR – Filmová adaptace divadelní hry Lizy Lochheadové, s níž má režisérka Alice Nellis bohaté zkušenosti. Režírovala ji v Divadle Na zábradlí, kde se s velkým úspěchem hrála v letech 2003-2010. Celý příběh začíná Eričinými čtyřiačtyřicátými narozeninami, ke kterým sice nedostane největší kytici, kterou si dovede představit, zato ale pěkné přáníčko od své bývalé švagrové, trapný vzkaz v rozhlasovém pořadu od bývalého manžela,…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 108 min. – České znění


31. březen 2012 – sobota – v 18:00 hod.

VELKÁ VÁNOČNÍ JÍZDA

Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Pohádka – USA, Velká Británie – Počítačově animovaný 3D snímek Velká vánoční jízda studia Aardman konečně nabízí odpověď na otázku, která nedá spát žádnému dítěti: Jak jen to Santa dělá, že dokáže během jedné noci nadělit všechny dárky? Odpovědí na ni je existence Santovy provozní základny ukryté pod Severním pólem, která je plná veselí a té nejmodernější techniky. Jádrem celého filmu je ale příběh,…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 90 min. – České znění