Kino Oslavany

Kino Oslavany – duben 2011


2. dubna 2011 – sobota – v 18:00 hod.

LET´S DANCE 3D

Drama/hudební/romantický USA – Luke je osiřelý streetový tanečník, který se zoufale snaží vyhnout vystěhování z jediného domova: starého skladiště v New Yorku, které je rájem pro mladé tanečníky z celého světa. Tato de facto rodina má taneční skupinu (dance crew), House of Pirates. Aby skupina přežila, musí porazit své dlouholeté rivaly, House of Samurai, v blížící se soutěži World Jam Competition, kde nejlepší týmy z celého světa soupeří o…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 107 min. – České titulky


3. dubna 2011 – neděle – v 18:00 hod.

MEGAMYSL

Animovaný/komedie/rodinný film USA. Megamysl nebyl vždycky darebák. Když ho rodiče na rodné planetě posadili do vesmírného vozítka a poslali do světa, byl celkem roztomilé miminko. Ke své smůle však přistál na Zemi, přímo uprostřed vězeňského dvora. A protože ředitel věznice na úpěnlivé prosby vězňů, zda si toho drobečka mohou nechat, reagoval kladně, získal Megamysl hned celou řadu tatínků se zločineckými sklony, které mu budou…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 96 min. – České znění


9. dubna 2011 – sobota – v 18:00 hod.

TŘI DNY KE SVOBODĚ

Drama/kriminální/thriller USA – Má 72 hodin na to, aby zachránil to nejcennější ve svém životě. Život se zdá být pro Johna Brennana (Russell Crowe) perfektní až do chvíle, kdy je jeho žena Lara (Elizabeth Banks) zatčena pro vraždu, kterou, jak tvrdí, nespáchala. Tři roky před rozsudkem se John snaží udržet rodinu pohromadě, vychovává jejich syna a učí na univerzitě. Mezitím usilovně pátrá po každém dostupném důkazu, aby dokázal nevinu své ženy.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 122 min. – České znění


10. dubna 2011 – neděle – v 18:00 hod.

TACHO

Akční/komedie/drama ČR – TACHO je černá komedie Mirjam Landy o úspěšném automobilovém závodníkovi a jeho osudovém životním závodu. Bez rallye si Alex nedovede svůj život představit a podřizuje jí vše.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 102 min. – České znění


16. dubna 2011 – sobota – v 18:00 hod.

SAMMYHO DOBRODRUŽSTVÍ 3D

Animovaný/dobrodružný film Belgie – Film vypráví příběh morské želvy Sammyho od jeho narození až do dospělosti. Za svůj život morské želvy přeplavou tisíce kilometrů, aby se pak v dospělosti vrátily na pláž, kde se narodily. Sledujeme malého Sammyho na jeho úžasné cestě plné dobrodružství s kamarádem Rayem a jeho hledání přítelkyně Shelly. Ústředním motivem je přátelství, odvaha a láska a film zábavnou formou předává dětem poselství o potřebě…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 88min. – České znění


17. dubna 2011 – neděle – v 18:00 hod.

ČERNÁ LABUŤ

Drama USA – V psychologickém thrilleru Černá labuť, zasazeném do prostředí newyorské baletní scény, zavádí vizionářský režisér Darren Aronofsky (Wrestler, Fontána, Requiem za sen) diváky na fascinující a mrazivou cestu do nitra mladé baleríny, která se kvůli své vytoužené roli v Labutím jezeře stane až děsivě dokonalou.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 110 min. – České titulky


23. dubna 2011 – sobota – v 18:00 hod.

RODINKA

Komedie/rodinný film ČR – Rodinná komedie o příhodách z domu, kam se vejdou všichni bez rozdílu věku! Želvičky, rozepsané detektivky, taneční pro dospělé, vražda na pět způsobů, capuccino se šlehačkou a jedno velké stěhování z Ameriky do Čech… to vše a ještě mnohem více prožívají hrdinové v laskavé (rodinné) komedii Rodinka. Soužití několika generací přináší kuriózní situace.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 90 min. – České znění


24. dubna 2011 – neděle – v 18:00 hod.

OPRAVDOVÁ KURÁŽ

Western/drama/dobrodružný USA – Jak velkou kuráž musí mít čtrnáctiletá holka, aby pomstila tátovu smrt? Odpověď nabízejí nejúspěšnější hollywoodští bratři Joel a Ethan Coenovi v temném westernu Opravdová kuráž. Herecký objev Hailee Steinfeld na krvavé cestě za mstou doprovázejí Jeff Bridges jako jednooký šerif Rooster Cogburn a Matt Damon v roli Texas Rangera LaBoeufa.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 110min. – České titulky


30. dubna 2011 – sobota – v 18:00 hod.

ZELENÝ SRŠEŇ

Akční/krimi/thriller USA – Britt Reid (Seth Rogen) je synem jednoho z nejvíce prominentních a uznávaných mediálních magnátů v Los Angeles a je dokonale šťastný, že vede bezstarostný život bez cíle plný večírků – dokud jeho otec (Tom Wilkinson) záhadně nezemře a nezanechá Brittovi své obrovské mediální impérium. Uzavře podivné přátelství s jedním z otcových nejpodnikavějších a nejvíce vynalézavých zaměstnanců jménem Kato (Jay Chou).

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 105min. – České znění


Připravujeme na měsíc květen:

Na vlásku, Cizinec, Fimfárum – Do třetice všeho dobrého 3D, Londýnský gangster, Nevinnost, Hezké vstávání, Rango,Romeo a Julie, Gulliverovy cesty, …