Kino Oslavany

Kino Oslavany – duben 2012


1.dubna 2012 – neděle – 18:00 hod.

LEPŠÍ SVĚT

Drama Dánsko,Švédsko. Film vypráví příběh dvou rodin, jejichž osudy se náhodně spojí skrze přátelství dvou dospívajících synů.Elias, jehož otec pracuje jako doktor v Africe a prožívá právě manželskou krizi, je šikanován ve škole, zatímco Christian, který se rozhodne ho bránit, se do města přistěhoval s otcem po nedávné smrti matky. Film řeší zdánlivě jasné etické otázky po smyslu pomsty a násilí s ní spojeným.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 113 min. – České titulky


8.dubna 2012 – neděle – 18:00 hod.

ROZCHOD NADERA A SIMIN

Drama Írán, Manželská dvojice, Nader a Simin, čelí životnímu rozhodnutí, které ovlivní nejen jejich vztah, ale především budoucnost dcery Termeh. Jedině pokud odejdou z Iránu, zajistí jí svobodný život, ale Nader odmítá opustit vážně nemocného otce. A tak Simin nezbývá, než požádat o rozvod. Jedinou zbraní matky a manželky v iránské společnosti je vyčkávat.Jenže Nader, který se má náhle sám starat o dceru i otce, selhává a zaplétá se do problémů se zákonem.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 123 min. – České titulky


11.dubna 2012 – středa – 16:00 a 18:00 hod.

ALVIN A CHIPMUNKOVÉ 3

Animovaný, Dobrodružný, Rodinný USA, Tentokrát si naši staří známí vyrážejí užít prázdniny na luxusní výletní loď, kterou svým dováděním během chvíle obrátí naruby. Chimpunkové a Chipettky páchají na parníku, který se stal dočasně jejich hracím hřištěm, jednu lumpárnu za druhou a zpestřují tak prázdniny nejen sobě, ale i všem ostatním pasažérům. Veškerá legrace ale končí ve chvíli, kdy ztroskotají na opuštěném ostrově, ze kterého, jak se zdá, není úniku.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 87 min. – České znění


14.dubna 2012 – sobota – 18:00 hod.

SKYLINE

Sci-fi, Thriller, Katastrofický USA, Los Angeles se probouzí do nového dne. Svítání však přichází o dvě hodiny dříve. Nepochází ze Slunce, ale ze zvláštních zdrojů vznášejících se nad městem… Jarrod a Elaine přijeli na víkend k přátelům Terrymu a Candice. Z okna s hrůzou sledují strašlivý výjev. Lidé se vznášejí k obloze a jsou vtahováni do vesmírných lodí, které zakrývají oblohu Los Angeles. Kamarádi se zoufale snaží utéct a zachránit.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 94 min. – České titulky


15.dubna 2012 – neděle – 18:00 hod.

VE STÍNU

Drama, Krimi Slovensko,ČR,Polsko, Českolovensko, rok 1953. Kapitán Hakl vyšetřuje krádež v klenotnictví. Z běžné vloupačky se ale vlivem zákulisních intrik státní bezpečnosti začíná stávat politická kauza. Ta má odvrátit pozornost od mnohem významnějších událostí, které komunistická diktatura chystá na své občany.Haklův případ přebírá major Zenke, policejní specialista na židovskou tematiku z Německé demokratické republiky.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 105 min. České znění


21.dubna 2012 – sobota – 18:00 hod.

DRIVE

Film USA, Říkají mu Řidič. Přes den je filmovým kaskadérem, po nocích si přivydělává jako nájemný řidič zločineckých gangů. Nezajímá ho o jakou práci ten večer zrovna jde, řítí se nocí s policejními vozy v zádech. Shannon je Řidičovým učitelem i manažerem, který se ho snaží dohazovat filmovým režisérům i zlodějům, kteří za něj jsou ochotni dobře zaplatit.Shannon má v plánu koupi vozu, ve kterém by se Řidič mohl zúčastnit profesionálních závodů.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 95min. – České titulky


22.dubna 2012 – neděle – 18:00 hod.

PAST NA ŽRALOKA

Animovaný, Rodinný USA, Malý bezstarostný rybí kluk se s rodiči přestěhuje na nový korálový útes. Jeho život se změní v okamžiku, kdy mu tátu a mámu chytí do rybářské sítě. Od této chvíle se o sebe musí postarat úplně sám. Naštěstí si na novém místě najde rychle spoustu kamarádů, se kterými vymýšlejí jednu lumpárnu za druhou.Jednoho dne ale spatří Cordelii – tu nejkrásnější rybí slečnu, jakou kdy potkal. Zamiluje se. Ale zdaleka není jediný, komu se Cordelie líbí

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 77 min. – České znění


28.dubna 2012 – sobota – 16:00 a 18:00 hod.

ŠMOULOVÉ

Animovaný, Fantasy, Rodinný USA,Belgie, Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku. Malí modří Šmoulové musejí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 102min. – České znění


29.dubna 2012 – neděle – 18:00 hod.

PŮLNOC V PAŘÍŽI

Fantasy, Komedie, Romantický Španělsko,USA, Nová romantická komedie Woodyho Allena vypráví o dvojici mladých Američanů, jimž krátký pobyt v Paříži pomůže, aby si ujasnili, co čekají od života. Americký tvůrce se tu vyznal ze své lásky k městu, které považuje vedle New Yorku za nejkrásnější na světě. „Chtěl jsem, aby divák viděl Paříž mýma očima, aby vnímal pocity, které to město ve mně vyvolává“, říká autor filmu, mimo jiné vtipně relativizujícího „staré zlaté časy“

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 94 min. – České titulky