Kino Oslavany

Kino Oslavany – leden 2011


8. ledna 2011 – sobota – v 18:00 hod.

HABERMANNŮV MLÝN

Drama Česko / Německo / Rakousko. – Tento příběh ukazuje jednu z nejčernějších kapitol ve vztazích mezi Čechy a Němci. Krutosti, která provázely vyhnání, zůstávají tabu dodnes. Mnoho Čechů nechce, aby jim byly připomínány, mnoho Němců setrvává na mínění, že bylo učiněno příkoří, které nebylo nikdy odčiněno. Mezitím se ale narodila nová mladá generace se silnou potřebou po objasnění minulosti a o tom všem tento film je.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 104 min. – České znění


9. ledna 2010 – neděle – v 18:00 hod.

JÍST, MEDITOVAT, MILOVAT

Romantický , dobrodružný film USA, Itálie, Indie, Bali. – Liz Gilbert (Julia Roberts) měla všechno, o čem se předpokládá, že o tom moderní žena sní – manžela, dům, úspěšnou kariéru – a přesto jako mnoho dalších se cítila ztracená, zmatená a hledala, co vlastně v životě chtěla. Čerstvě rozvedená a na životní křižovatce vychází Gilbert ze své zóny klidu a pohodlí a riskuje všechno, aby změnila svůj život.

Vstupné : 30 Kč – České titulky


15. ledna 2011 – sobota – v 18:00 hod.

OBČANSKÝ PRŮKAZ

Komedie / Drama ČR. – Hořká komedie režiséra Ondřeje Trojana Občanský průkaz na motivy stejnojmenné knihy Petra Šabacha sleduje osudy čtveřice dospívajících mladíků, jejich přátel, lásek a rodičů. Od okamžiku, kdy v patnácti letech dostanou občanský průkaz, až do chvíle, kdy se v osmnácti snaží uniknout vojně a pokoušejí se získat modrou knížku.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 137 min. – České znění


16. ledna 2010 – neděle – v 18:00 hod.

SCOTT PILGRIM PROTI ZBYTKU SVĚTA

Akční / Dobrodružný / Romantický / Komedie USA. – Scott Pilgrim proti zbytku světa je všechno, jen ne tradiční film. Roztomile potrhlá romantická komedie říznutá akcí, světem videoher a vizuálními i slovními fóry snad v každé vteřině pochází z dílny EdgaraWrighta, který už párkrát prokázal, že mu není nic svaté. Ani nebezpeční zombíci (Soumrak mrtých) nebo příliš aktivní důchodci (Jednotka příliš rychlého nasazení). Scott Pilgrim vám pro změnu ukáže, jak moc…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 112 min. – České titulky


18. ledna 2010 – úterý – v 18:00 hod.

JAKO KOČKY A PSI: POMSTA PROHNANÉ KITTY

Komedie USA. – V pradávné bitvě mezi kočkami a psy zašla jedna kočička až příliš daleko. Kitty Galore, bývalá agentka kočičí špiónské organizace, se dala na špatnou cestu a vymyslela ďábelský plán, kterým si podmaní nejen psí nepřátele, ale pokoří i své bývalé kočičí kamarády. Tváří v tvář takové bezprecedentní hrozbě musí kočky a psi poprvé v historii spojit své síly do neobvyklé aliance, aby zachránili sebe i lidstvo.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 90 min. – České znění


22. ledna 2011 – sobota – v 18:00 hod.

HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI – 1.

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Fantasy Velká Británie / USA. – Harry Potter a Relikvie smrti“ je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů. První část začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti – viteály.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 146 min. – České znění


23. ledna 2010 – neděle – v 18:00 hod.

ĎÁBEL

Horor USA. – Skupina lidí je uvězněna ve výtahu a mezi nimi… samotný ďábel. Už nejde o to, jak ze dostat z výtahu, ale jak přežít. Nebo jak zemřít?

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 80 min. – České titulky


29. ledna 2011 – sobota – v 18:00 hod.

SOCIÁLNÍ SÍŤ

Drama USA – Na podzim roku 2003 si Mark Zuckerberg, který má za sebou Harvard a je géniem v oblasti počítačového programování, sedá k počítači a horečně začíná pracovat na nové myšlence. To, co v návalu blogování a programování začíná v jeho pracovně, se brzy stane globální sociální sítí a revolucí v komunikaci. Za pouhých šest let a s 500 milióny přátel se Mark Zuckerberg stává nejmladším miliardářem v historii…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 120 min. – České titulky


30. ledna 2010 – neděle – v 18:00 hod.

PŘEŽIL SVŮJ ŽIVOT

Komedie ČR. – Evžen, stárnoucí muž, žije dvojí život. Jeden v realitě a druhý ve svých snech. Chodí za psychoanalytičkou, která se mu pokouší vykládat, co jeho sny znamenají. Přijde na určitý rituál, který mu umožňuje kdykoliv navštěvovat své sny. Z nich se dozvídá o svém raném dětství, o vztahu k otci a matce. Když je pak svojí manželkou postaven před rozhodnutí mezi realitou a snem, odchází definitivně do svého snu.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 105 min. – České znění


Připravujeme na měsíc únor: Hlava – ruce – srdce, Ondine, Benga v záloze, Paranormal Activity 2,…