Kino Oslavany

Kino Oslavany – říjen 2011


1. října 2011 – sobota – 18:00 hod.

KUNG FU PANDA 2

Animovaný / Akční / Komedie / Rodinný USA – Po si plnými doušky užívá život legendárního Dračího bojovníka, který společně s pěti přáteli, Tygřicí, Jeřábem, Kudlankou, Zmijí a Opičákem, hájí rodné údolí. Všudypřítomnou pohodu ale naruší zprávy o zlosynovi, který plánuje krádež mocné zbraně, jež by mu mohla pomoci dobýt Čínu a zničit umění kung fu.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 91 min. – České znění


2. října 2011 – neděle – 18:00 hod.

VIDITELNÝ SVĚT

Drama Slovensko – Osamelý štyridsiatnik Oliver pracuje ako letový dispečer. Pôsobí chladne a jeho osobný život je prázdny. Napĺňa ho sledovaním televízie a pozorovaním rodiny z domu oproti, v ktorej vidí ideál šťastia. Najprv sa len pozerá, ale postupne sa chce dozvedieť viac. Zisťuje, že veci často nie sú také, ako sa javia z diaľky.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 104 min. – České znění


8. října 2011 – sobota – 18:00 hod.

TRANSFORMERS 3

Sci-Fi / Akční USA – V originále nese třetí díl Transformers podtitul „Temná strana Měsíce“. Právě tady před lety posádka první americké měsíční expedice Apollo 11 objevila mimozemské vesmírné plavidlo a moudře si to nechala pro sebe, respektive pro tajné služby. Podle Autobotů, kteří už dvakrát dokázali ochránit Pozemšťany před ničivou invazí jejich…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 154 min. – České titulky


9. října 2011 – neděle – 18:00 hod.

PAN POPPER A JEHO TUČŇÁCI

Komedie USA – Jim Carrey, jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti, se ve filmu Pan Popper a jeho tučňáci vrací k žánru rodinné komedie, který mu v minulosti zejména coby zvířecímu detektivovi přinesl neobyčejnou popularitu u diváků všech věkových kategorií.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 95 min. – České titulky


15. října 2011 – sobota – 18:00 hod.

ŽENY SOBĚ

Komedie USA – Rozlučka se svobodou se může nepěkně zvrhnout. Neplatí to jen pro pány, jak nás o tom názorně přesvědčila komedie Pařba ve Vegas, podobným předsvatebním martýriem můžou projít i ženy. Zvlášť když je největší kamarádka nevěsty magnet na katastrofy, který dokáže i tak prostou věc, jakou je výběr svatebních šatů, proměnit v…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 125min. – České titulky


16. října 2011 – neděle – 18:00 hod.

ZKAŽENÁ ÚČA

Komedie USA – Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 92 min. – České titulky


22. října 2011 – sobota – 18:00 hod.

JANA EYROVÁ

Romantický / Drama – Velká Británie / USA – Příběh osudové lásky je současně i historií citového a myšlenkového osvobození ženy viktoriánského období, zbavené malosti a předsudků. Nemilovaná dívka, která se ocitá v sirotčinci, kde čelí svému utrpení a odříkání. Chovanka, která po úspěšném vystudování a své ctižádosti posléze pracuje jako…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 120min. – České titulky


23. října 2011 – neděle – 18:00 hod.

ÚTĚK ZE SIBIŘE

Drama USA – Drama, založené na skutečné události z roku 1940, popisuje útěk mezinárodní skupinky vězňů z ruského gulagu. Uprchlíci se vymaní ze sevření nelítostné sibiřské zimy, projdou oblastí jezera Bajkal a překročí Transsibiřskou magistrálu. Před sebou však mají ještě mnohem krutější zkoušky lidské odolnosti a vůle, poušť Gobi, Himálaje a Tibet.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 133 min. – České titulky


29. října 2011 – sobota – 18:00 hod.

ZROZENÍ PLANETY OPIC

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Drama USA – Will Rodman (James Franco) pracuje jako vědec pro velkou farmaceutickou společnost Gen-Sys, kde vede genetický výzkum s cílem objevit příznivý virus, který dokáže obnovit mozkovou tkáň. Motivací mu je najít lék proti Alzheimerově nemoci, kterou trpí jeho otec Charles (John Lithgow).

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 105 min. – České titulky


30. října 2011 – neděle – 18:00 hod.

LIDICE

Válečný film ČR – Příběh Lidic je příběhem obyčejných lidí, kteří se absurdní náhodou připletli do cesty „dějinám“. Tvůrci nejdou cestou klasického válečného filmu, tragédii přiblíží skrz mezilidské vztahy, a to zejména lásku, která stojí na počátku celého příběhu.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 126 min. – České znění


Připravujeme na měsíc listopad: Intimní past, Obhájce, Auta 2, Strom života, Mechanik zabiják, Saxána a Lexikon kouzel,…