Kino Oslavany

Kino Oslavany – říjen 2012


3. října 2012 – středa – 18:00 hod.

ŽELEZNÁ LADY

Drama – Velká Británie. Margaret Thatcherová, neobyčejná a všestranná žena, která dokázala, že vysoká politika není jen výsadou mužů, se jako první žena stala premiérkou Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Svým nekompromisním přístupem k politickému, ale i osobnímu životu, získala přezdívku Železná lady.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 105 min. – České titulky


6. října 2012 – sobota – 18:00 hod.

OKRESNÍ PŘEBOR – POSLEDNÍ ZÁPAS PEPIKA HNÁTKA

Komedie, sportovní – ČR. Děj filmu se odehrává v časovém období, které těsně předchází začátku stejnojmenného seriálu, který uvedla TV Nova v roce 2010. Ten začíná momentem, kdy jeho hrdinové řeší, zda splní poslední přání zesnulého trenéra Pepika Hnátka a vysypou jeho popel do středového kruhu houslického hřiště.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 104 min. – České znění


7. října 2012 – neděle – 18:00 hod.

STREETDANCE 2

Taneční/romantický. Tanečník Ash (Falk Hentschel) je samotář, který cestuje a soutěží ve streetdance. Snaží se být tím nejlepším z nejlepších a jeho snem je vyhrát Světový šampionát a porazit svého největšího rivala Vince z taneční skupiny Neporazitelní. Šance se blíží – tito trojnásobní šampióni budou brzy vystupovat v Paříži. Ash hned vyráží hledat nejlepší tanečníky po celé Evropě, aby mohl sestavit novou taneční skupinu.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 85 min. – České titulky


13. října 2012 – sobota – 18:00 hod.

SNĚHURKA A LOVEC

Akční, dobrodružný, drama, fantasy – USA. Mocná čarodějnice Ravenna se lstí vetřela do přízně krále prosperující a mocné říše, který z ní záhy udělá královnu a pak zemře. Ravenně ale podle proroctví kouzelného zrcadla stojí ve štěstí nevlastní dcera Sněhurka a posedlost vlastní krásou, kterou by si ráda uchovala navěky. Všechny problémy by vyřešila Sněhurčina smrt, jenže dívka právě uprchla z domácího vězení do Temného lesa, odkud se ještě nikdo živý nevrátil.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 95 min. – České znění


14. října 2012 – neděle – 18:00 hod.

LOVE

Krimi ČR, Slovensko. Hlavní hrdina Maťo (Michal Nemtuda), žije bezstarostný život bez pravidel. Spolu se svým kamarádem z dětství Tomášem (Jakub Gogál) kradou auta pro autoservis. Maťův život se radikálně změní, když potká Veroniku (Kristína Svarinská), do které se zamiluje. Veronika žije slušný život studentky vysoké školy. Je z dětského domova, žije na internátě, který ji platí škola. Stále se snaží zkontaktovat se svojí matkou, kterou nikdy neviděla.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 90 min. – České znění


20. října 2012 – sobota – 18:00 hod.

BITEVNÍ LOĎ

Akční, sci-fi USA. Hopper nikdy nechtěl sloužit u válečného námořnictva jako jeho starší bratr. Kvůli velkému průšvihu ale musel. Nechtělo se mu ani požádat o ruku své holky jejího otce, shodou nešťastných náhod svého nejvyššího velitele. Bude muset. Nikdy také nechtěl bojovat proti mimozemské invazi. I k tomu ho okolnosti donutí. Pokud ne, všichni končíme. Peter Berg, režisér akční komedie Hancock a thrilleru Království, na Zemi přivedl…

Vstupné : 30 Kč Délka :129 min. – České titulky


21. října 2012 – neděle – 18:00 hod.

LORAX

Animovaný, rodinný USA. Co je to za svět, ve kterém už není ani kousek živé přírody, ptáte se? Je to městečko, v němž žije dvanáctiletý Ted. Všechno je tu náramně umělé, včetně zvířat, kytek a stromů, u kterých si můžete dálkovým ovladačem nastavit jarní, letní, podzimní, zimní a disco variantu. Komu by se chtělo ven, za vysokou a neprodyšně uzavřenou hradbu města, na jejíž neprůchodnost dohlížejí gorily místního vládce, pana O´Hareho?

Vstupné : 30 Kč Délka :86 min. – České znění


27. října 2012 – sobota – 18:00 hod.

SIGNÁL

Komedie ČR. Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája (Kryštof Hádek) a Filos (Vojta Dyk). Přijeli prý proto, aby vyhledali nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Vidina zisku vzbudí v místních pochopitelné očekávání, zvláště když se dozvědí o zajímavé finanční odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát. Vesnice se rychle stává bitevním polem a to…

Vstupné : 30 Kč Délka: 100 min. – České znění


28. října 2012 – neděle – 18:00 hod.

PERFECT DAYS – I ŽENY MAJÍ SVÉ DNY

Komedie ČR. Celý příběh začíná Eriččinými čtyřiačtyřicátými narozeninami, ke kterým sice nedostane největší kytici, kterou si dovede představit, zato ale pěkné přáníčko od své bývalé švagrové, trapný vzkaz v rozhlasovém pořadu od bývalého manžela, krém na vrásky od homosexuálního kamaráda Richarda a dárkový striptýz od své nevyzpytatelné matky. Přáníčko si doma vystaví, při vzkazu se – ač sama sebe proklíná – dojatě rozpláče a dárkového striptéra jí…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 108 min. – České znění


Připravujeme na měsíc listopad: Muži v černém, Ve stínu,…