Kino Oslavany

Kino Oslavany – září 2014

Vstupenky do kina Oslavany je možno objednat jednu hodinu před každým představením na telefonním čísle 546 423 018.


6. září 2014 – sobota – 18:00 hod.

VELKÁ OŘÍŠKOVÁ LOUPEŽ

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný, Kanada / Jižní Korea / USA – Ve snaze přežít zimu a neumřít hlady, rozhodnou se nerozluční přátelé krysa a veverka Bručoun vyloupit obchod plný oříšků, na který omylem narazí. Jejich svět je najednou krásnější. Plánují to největší přepadení v historii hlodavců. Jenže se k nim přichomejtne zbytek …

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 86 min. – České znění


7. září 2014 – neděle – 18:00 hod.

KRÁSKA A ZVÍŘE

Fantasy / Romantický / Thriller, Francie / Německo – Bylo nebylo… Žil kdysi jeden kupec, jehož nejmilejší dcera se jmenovala Kráska. Kupec přišel o vše během strašlivé bouře a jeho rodina byla zruinována. Jednoho dne ztracen uprostřed lesa objevil něco úžasného, hrad plný bohatství. Za utrženou růži pro Krásku, však obludné Zvíře …

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 112 min. – České znění


13. září 2014 – sobota – 18:00 hod.

KHUMBA

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný, Jihoafrická republika – Zebra Khumba byl už od narození terčem posměchů svého stáda, protože se narodil napůl pruhovaný a napůl bílý. Navíc když začalo období sucha, příbuzní Khumbu obvinili, že je prokletý a že je příčinou všech nepříjemností. Stádo v čele s jeho otcem ho tedy vyhnalo.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 85 min. – České znění


14. září 2014 – neděle – 18:00 hod.

PTAČÍ ÚLET

Animovaný / Komedie / Rodinný, USA – Film Ptačí úlet je příběhem dvou odvážných krocanů, kteří vymyslí ambiciózní plán. Jejich misí je vrátit čas a zachránit sebe a další svého druhu od jistého konce. Cíl je jasný – ukradnout vládní stroj času, vrátit se do sedmnáctého století a odstranit krůty ze svátečního stolu Dnu díkůvzdání jednou provždy!

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 85 min. – České znění


20. září 2014 – sobota – 18:00 hod.

BABOVŘESKY 2

Komedie ČR – Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 110 min. – České znění


21. září 2014 – neděle – 18:00 hod.

MIKULÁŠOVY PATÁLIE

Komedie / Rodinný, Francie / Belgie – Mikuláš, Vendelín, Celestýn, Kryšpín, Albín, Viktorín a další hrdinové senzačních příběhů dětských knížek o Mikulášovi se v hrané verzi konečně dostávají na filmová plátna. Za 50 let od vydání první knihy si Mikuláše a jeho zběsilé spolužáky oblíbily generace dětí po celém světě i u nás.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 91 min. – České znění


27. září 2014 – sobota – 18:00 hod.

ŠMOULOVÉ 2

Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný USA – V pokračování rodinné komedie Šmoulové vytvoří zlý čaroděj Gargamel pár nezbedných stvoření podobných Šmoulům tzv. Neplechy a doufá, že s jejich pomocí získá všemocnou kouzelnou šmoulí esenci. Jenže brzy zjistí, že jen skutečný Šmoula mu může dát, co potřebuje, a že jen Šmoulinka …

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 105 min. – České znění


28. září 2014 – neděle – 18:00 hod.

LESNÍ DUCH

Horor / Thriller USA – Mia je mladá dívka, jejíž život je prostoupený zklamáním a závislostmi, požádá svého bratra Davida, jeho přítelkyni Natalie a přátele z dětských let Olivii a Erika, aby se společně s ní vydali do rodinné chaty v lesích, kde by jí pomohli vypořádat se s démony závislosti jednou provždy.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 91 min. – České znění