X_ARCHIV - OLD

Běh naděje 2012 – Padochov

Běh naděje začíná 16. června 2012 od 13:00 hod. vystoupením skupiny amžoretek DDM. Dále koníci, skákací hrad, Bungee Dumping, pohádkový kouzelník Merlin, motorky, Rytíři trnité koruny, malování na obličej a další.

V sobotu 16.června 2012 pořádáme na sokolovně v Padochově 14. ročník humanitární akce v boji proti rakovině Běh naděje. Na celé odpoledne, které zahájíme ve 13:00 hod. je připraven program, zejména pro děti a mládež a to zcela zdarma.

Od 13 hod. vystoupí tanečnice břišních tanců a mažoretky z DDM Oslavany.

Od asi 14 hod. bude vystoupení kouzelníka Merlina.

Nesoutěžní Běh naděje, které ho se může zúčastnit každý občan bez rozdílu věku, s kočárkem či na koloběžce bude odstartován po prezentaci v 15:00 hod.

Po běhu se představí šermířská skupina Rytíři trnité cesty a představí se nám motorkáři Šum pístu.

Během celého odpoledne budou k dispozici koníčci, skákací hrad, Bungee Dumping a kdo bude mít zájem může si nechat namalovat nový obličej.

Samozřejmě nebude chybět dobré občerstvení.

Tato akce se bude konat za každého počasí.

Každý účastník Běhu naděje, který přispěje do zapečetěných pokladniček na výzkum léků proti rakovině obdrží dáreček podle výše vkladu.

Ten, kdo se nemůže zúčastnit sobotní akce, může přispět do pokladničky během tohoto týdnu v samoobsluze u paní Vyhnálkové v Padochově. Nezbývá mi jen doufat v pěkné počasí a těšit se na Vaši účast. Vezměte své nejbližší a přijďte podpořit dobrou věc.

Organizátoři nenesou odpovědnost za případné úrazy!

pořádá MěÚ Oslavany a TJ Sokol Padochov