X_ARCHIV - OLD

Dětský obchod Cipísek Ivančice

  • Konečný Vladimír
  • IČ: 616 94 169
  • tel: 775 970 502
  • cipisek-ivancice@seznam.cz
  • Komenského náměstí 18/3, 664 91 Ivančice, Česká republika

Vážení zákazníci,

Náš „Dětský obchod Cipísek“ je jedním z největších v jihomoravském kraji se zaměřením na praktické oděvy pro Vaše děti. Máme dlouholetou tradici v oboru. Proto se snažíme, aby v námi nabízeném sortimentu byly vždy jen cenově dostupné, ale především moderní oblečky pro Vaše děti.

c-cipisek-ivancice-12.jpg c-cipisek-ivancice-27.jpg c-cipisek-ivancice-88.jpg c-cipisek-ivancice-22.jpg

Nabízíme skutečně obrovský sortiment dětského textilu a obuvi na více než 120 m2 o velikostech 52 až 168. Nespecializujeme se pouze na praktické oblečení pro každodenní potřebu, ale i na dětské oblečení do společnosti. V naší nabídce je velký výběr netradičních oděvů pro různé příležitosti – křtiny, svatby a podobně.

Naše nabídka zahrnuje značkové i neznačkové oděvy různých výrobců, především z turecka, maďarska, polska apod. Snažíme se dbát na tu největší kvalitu za rozumné ceny. Náš sortiment často obmněňujeme a proto u nás často naleznete celou řadu oděvů a obuvi za akční a výprodejové ceny.

Náš dětský obchod návštěvuje ji řada stálých spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí. Ke spokojenosti našich klientů se snažíme vždy maximálně vyhovět, poradit s výběrem velikosti, poradit apod. V případě potřeby zákazníka vždy zboží vyměníme. V případě reklamace jednáme ihned, opět k zákazníkově největší spokojenosti. Jak se říká: „Náš Zákazník = náš Pán„.

Děkujeme všem stálým i občasným zákazníkům za přízeň a těšíme se na nové!

Dětský obchod Cipísek