X_ARCHIV - OLD

Ivančice posilují dopravní nedobytnost – aktualizováno

původní informace z 18. září 2012

Z důvodu propojení kanalizačních sběračů bude od středy 19. září od 6.00 hodin do středy 26. září do 16.00 hodin uzavřen vjezd na náměstí Palackého z ulice Tomáše Procházky. Uzavírka bude pouze u Besedního domu. Příjezd na náměstí v uvedenou dobu bude možný od ulice Kounické.

Od středy 19. září od 7 hod. do pátku 21. září do 16 hod. bude pro motorová vozidla uzavřena část ulice Na Volvách a to od uhelných skladů směrem ke garážím pod starým sídlištěm. Pro chodce bude průchod zachován. Ve stejné době bude z důvody stavby kanalizací zastaven průtok vody v mlýnském náhonu.

Dále se prodlužuje termín úplné uzavírky ulice Oslavanské od křižovatky Mřenkové po křižovatku Za Ústavem, V Lánech. Díky příslibu Jihomoravského kraje má být v uvedené části provedena finální úprava silnice na ulici Oslavanské dle nového projektu. Vlastní uzávěra, místo původně uvedeného 15. září, má být podle sdělení zástupců Jihomoravského kraje do 31. října 2012.

aktualizace 29. října 2012

Prodloužení termínu uzavírky ulice Oslavanské do 30. listopadu 2012

Vážení spoluobčané, v souvislosti s akcí „Zlepšení kvality vody v řekách Jihlava a Svratka nad nádrží Nové Mlýny“ je nutné prodloužit termín úplné uzavírky ulice Oslavanské od křižovatky Mřenkové po křižovatku Za Ústavem, V Lánech. Jelikož se Jihomoravský kraj podílí na uvedené opravě, proběhlo výběrové řízení na tuto rekonstrukci, aby mohly být sdruženy prostředky investora a Jihomoravského kraje. Tento administrativní proces zapříčinil neplánované prodloužení termínu pro dokončení díla. V návaznosti na to bude provedena finální celoplošná úprava silnice na ulici Oslavanské dle nového projektu. Vlastní uzávěru je proto nutno prodloužit místo původně uvedeného 31. října do 30. listopadu 2012. Za opětovné prodloužení a případné způsobené komplikace se omlouváme. – Město Ivančice