KC Réna Ivančice – kuželky na Rybářské

KC Réna Ivančice – kuželkářský klub na Rybářské

Dovolujeme si Vám oznámit, že v pondělí  9.září bude na naší kuželně rozehrán další ročník „Ivančické kuželkářské ligy“ (IKL).  Liga je rozdělena do dvou skupin a na dvě části – podzim a jaro, kdy se utká každý s každým a to dvakrát. I.IKL bude hrát deset a II.IKL jedenáct družstev.

První zápasy sezóny 2013/2014 mají na programu i naše tři profesionální družstva. „A“ družstvo zahájí v pátek 13.9. od 18:00 v Šanově, „B“ družstvo  v pátek 13.9. od 17:00 hostí na domácí kuželně Boskovice a „C“ družstvo již ve středu 11.9. od 19:00 na Moravské Slávii Brno.

Rádi bychom Vám také připomněli, že si u nás může zahrát každý.

Na stránkách KC Réna Ivančice najdete všechno důležité  – informace o kuželně, kontakty, provozní plán a přehled akcí (zápasy, turnaje, tréninky, soukromé akce), sestavy našich družstev, rozlosování a výsledky zápasů IKL i našich družstev, tabulky atd.

KC Réna Ivančice se těší na Vaši návštěvu, všem družstvům a hráčům přejeme mnoho sportovních úspěchů v soutěžním ročníku 2013/2014.

Tento web není oficiální web Města Oslavany,
není ani nijak spjat s radnicí nebo vedením města ani nevyjadřuje jejich názory pokud není v jednotlivých článcích uvedeno jinak,
není ani městem financován. Jedná se čistě o soukromý projekt.
Copyright © 2005 - 2015 Infoportál Oslavany  • provozuje: ATW  • sitemap