X_ARCHIV - OLD

Kdo se nevleze do KAJOT ARENY, může na Svoboďák.

Kometa Brno Play-off 2012 náměstí sSvobody

Kromě alternativy v podobě domácího dívání na televizi nebo hospůdky, můžete už v pondělí i úterý vyrazit na brněnské náměstí Svobody, kde se bude hokej živě vysílat na dvou „obrazovkách“. Ve dny zápasů bude program na náměstí Svobody začínat vždy dvě hodiny před začátkem utkání. Vysílat se budou všechny zápasy série.

V epicentru jihomoravské metropole to bude žít obdobně jako o vánočních trzích. Kvůli bezpečnosti přes náměstí v době programu nebude jezdit ani tramvajová linka číslo 4. „Vstup bude volný a chceme, aby přišlo fandit co nejvíce lidí. Kdo přijde, bude se moct občerstvit v několika stáncích,“ říká jeden z hlavních organizátorů Petr Steinbock.

O zábavu se bude starat moderátor místního rádia Tonda Kala a každý den budou před zápasy probíhat zajímavé soutěže o hodnotné ceny. Na náměstí Svobody se budete moci rozpohybovat už před hokejem, protože budou na každý hrací den nachystány živé koncerty známých skupin či hudebníků. Jednotlivých promítání se zúčastní zajímaví hosté z oblasti brněnského sportu.

K dispozici bude cca 20 stánků s občerstvením a v jednom stánku bude i komeťácký fanshop, takže pokud byste si chtěli zakoupit nějaký suvenýr z kolekce Finále 2012, budete mít šanci (nová kolekce bude samozřejmě i v KAJOT ARENĚ). Samotný hokej bude promítán na dvou obrazovkách. „Ze všech míst bude velice dobře vidět. LED obrazovky budou mít velikosti 7×4 metry, navíc budou vytaženy 3 nebo 3,5 metru do výšky,“ dodává Petr Steinbock, který závěrem upozorňuje fanoušky, že se poslední stánky po každém zápase uzavřou v 21:30.

Promítat se bude:

pondělí 9. 4. 2012 (začátek utkání 17:10)
úterý 10. 4. 2012 (18:10)
pátek 13. 4. 2012 (18:10)
sobota 14. 4. 2012 (18:10)