X_ARCHIV - OLD

Nové představení ochotníků z Hlíny

S příchodem jara začali hlínští ochotníci opět pravidelně zkoušet novou divadelní hru s názvem NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁLKA, která bude mít svoji premiéru v neděli 4. července 2010 od 15:00 v lesním divadle na Hlíně.

Večerní představení je plánováno na následující den 5. července 2010 v 18.30 hodin. Další opakování této hry bude 8. srpna 2010 v 15.00 hodin. Před termínem konání vždy sledujte naše webové stránky, kde bude aktuální situace a případné změny v termínech konání divadla a to vzhledem k možné nepřízni počasí!

A že je to opět velmi veselá hra plná vtipných scének, písní a tance, o tom se můžete přesvědčit právě při její premiéře.

Přístupová cesta je vyznačena značkami, parkoviště pro automobily zajištěno. Představení má dvě dějství a trvá asi 2 a půl hodiny. Po celou dobu je zajištěno občerstvení diváků v podobě různých nápojů, sladkostí, uzenin atd. Obec Hlína srdečně zve všechny příznivce amatérského divadla na toto představení v přírodním prostředí, které můžete spojit s návštěvou Rozhledny Vladimíra Menšíka na Hlíně. V případě nepříznivého počasí sledujte informace na webových stránkách obce Hlína.