Silnice Oslavany – Ivančice uzavřena

Dnes ráno, 11. července 2011, jsem do Ivančice z Oslavan ještě jel po trase kolem elektrárny, benzinky, Prefy, sila a klasicky šup přes koleje a byl jsem ve Vanglu.

Ale v jedenáct dopoledne při cestě opačným směrem to už nešlo, na konci Ivančic je silnice na Oslavany podél železniční trati uzavřena.

Zvolil jsem objízdnou trasu přes Padochov a hele, ona je silnice ve směru Ivančice – Padochov jednosměrka, takže opačně z Padochova na Ivančice se taky nedostanete.

Trasa Oslavany – Ivančice přes Letkovice je ovšem průjezdná oběma směry jak jsme zvyklí a to tam ani není nějaká nesmyslná padesátka.

Takže shrneme:

Do Ivančic: přes Letkovice, nebo až přes křižovatku u Neslovic.

Z Ivančic: přes Letkovice, nebo na Padochov.

oficiální sdělení:

Uzavírka silnice do Oslavan
V termínu od 11.7.2011 od 6,00 do 17.7.2011 do 20,00 je uzavřena krajská silnice II/393 Ivančice – Oslavany z důvodu provádění přeložky inženýrských sítí před výstavbou okružní křižovatky pro Hypermarket Tesco.Objízdná trasa pro veškerý provoz je vedena ve směru z Ivančic do Oslavan po silnicích II/394, dále jednosměrně III/39411 do Padochova a dále po silnici III/39410 do Oslavan. Ve směru z Oslavan do Ivančic je veden provoz po silnici III/39410 na křižovatku za obcí Neslovice a po II/394 do Ivančic. Objízdná trasa pro linkovou osobní dopravu je vedena obousměrně přes Letkovice (na dočasně neobsluhovaných zastávkách je vyvěšena informace společnosti KORDIS JMK).

Tento web není oficiální web Města Oslavany,
není ani nijak spjat s radnicí nebo vedením města ani nevyjadřuje jejich názory pokud není v jednotlivých článcích uvedeno jinak,
není ani městem financován. Jedná se čistě o soukromý projekt.
Copyright © 2005 - 2015 Infoportál Oslavany  • provozuje: ATW  • sitemap