X_ARCHIV - OLD

Silnice Oslavany – Ivančice uzavřena

Dnes ráno, 11. července 2011, jsem do Ivančice z Oslavan ještě jel po trase kolem elektrárny, benzinky, Prefy, sila a klasicky šup přes koleje a byl jsem ve Vanglu.

Ale v jedenáct dopoledne při cestě opačným směrem to už nešlo, na konci Ivančic je silnice na Oslavany podél železniční trati uzavřena.

Zvolil jsem objízdnou trasu přes Padochov a hele, ona je silnice ve směru Ivančice – Padochov jednosměrka, takže opačně z Padochova na Ivančice se taky nedostanete.

Trasa Oslavany – Ivančice přes Letkovice je ovšem průjezdná oběma směry jak jsme zvyklí a to tam ani není nějaká nesmyslná padesátka.

Takže shrneme:

Do Ivančic: přes Letkovice, nebo až přes křižovatku u Neslovic.

Z Ivančic: přes Letkovice, nebo na Padochov.

oficiální sdělení:

Uzavírka silnice do Oslavan
V termínu od 11.7.2011 od 6,00 do 17.7.2011 do 20,00 je uzavřena krajská silnice II/393 Ivančice – Oslavany z důvodu provádění přeložky inženýrských sítí před výstavbou okružní křižovatky pro Hypermarket Tesco.Objízdná trasa pro veškerý provoz je vedena ve směru z Ivančic do Oslavan po silnicích II/394, dále jednosměrně III/39411 do Padochova a dále po silnici III/39410 do Oslavan. Ve směru z Oslavan do Ivančic je veden provoz po silnici III/39410 na křižovatku za obcí Neslovice a po II/394 do Ivančic. Objízdná trasa pro linkovou osobní dopravu je vedena obousměrně přes Letkovice (na dočasně neobsluhovaných zastávkách je vyvěšena informace společnosti KORDIS JMK).