X_ARCHIV - OLD

Tma v Permoniu

Přijďte si zahrát jedinečnou interaktivní hru Magic Permon ve 2 až 4 členném týmu. Start hry je po setmění – cca ve 21,15 hod. Zajištěno občerstvení a podvečerní program – zápasy dobrovolníků v oděvu Sumó, diskotéka ve věži, provoz lanového centra i obří lanovky.

Jedinečná šance pro všechny dobrodružné povahy! Projděte nočním Permoniem (www.permonium.cz) , zvládněte všechny úkoly oslavanských permonů a získejte Hlavní výhru Tmy v Permoniu.

Pravidla akce

1. Registrace jednotlivých týmů probíhá od pondělí 9.7. od 13 hod do pátku 13.07.2012 do 20 hod a to buď telefonicky- tel.546 492 215 nebo e-mailem na adrese burian@st-os.cz, případně osobně na místě. Startovací pozice družstva závisí na pořadí registrace. Počet soutěžících týmů je limitován.
2. Start akce Tma v Permoniu je po setmění, tj. cca v 21,15 – doba trvání akce – do ukončení hry posledního týmu.
3. Vyhlášení vítěze hry Tma v Permoniu – po ukončení všech týmů – předpoklad mezi 24:00 -01:00 hod.
4. Hraje se ve 2 až 4-členných týmech. Minimálně 1 člen týmu musí být starší 18-ti let.
5. Vítězí tým, který potřeboval pro zvládnutí přidělené trasy nejméně času na splnění všech úkolů a to bez ztráty jediného života. Týmu je měřen a počítán vždy čistý čas potřebný pro hru bez ohledu na startovní pozici.
6. Všechny týmy musí v rámci akce Tma v Permoniu absolvovat noční sjezd obří lanovkou nebo výstup na lanové centrum (podle přidělené trasy hry)
7. Každý tým si musí přinést vlastní světlo – baterka nebo čelovka – ne otevřený oheň. Počet světel v týmu není ničím omezen
8. Hlavní výhrou je maxi láhev Bohemia Sekt demi-sec o obsahu 3 l.
9. Všechny týmy navíc získávají odměnu podle pravidel hry Magic Permon.
10. Vstupné pro soutěžící tým o počtu 2- 4 osob (děti i dospělí) je za zvýhodněnou cenu odpovídající rodinnému vstupnému do parku, tj. 500,-Kč.
11. Návštěvníci, kteří se nechtějí zapojit do hry mají vstup do celého Permonia od 18 hod. pouze za cenu vstupného na věž. Mohou si projít park, ale musí ho opustit do doby zahájení hry, tj. do cca 21 hod. .
12. Návštěvníci oblečení v tričku Permonium mají v tento den sjezd lanovkou zdarma.
13. Pokud budou všichni hráči týmu oblečeni v tričku Permonium před zahájením hry, obdrží výhru, tj. kostku Magicu každý hráč týmu. Podmínkou je, že hru úspěšně dokončí podle pravidel Magic Permon.
14. Akce se koná se za každého počasí!
15. Dokažte, že to dáte – pátek, třináctého, noční trasa v Permoniu, s plněním úkolů interaktivní hry Magic Permon.