X_ARCHIV - OLD

www.TN.cz – nejenom archiv televizních novin

K dnešnímu dni nelze kromě odpočítávání do začátku vysílání vyčíst nic, krom toho, že stránky jsou XHTML 1.0 Transitional v kódování windows-1250. To je sice málo, ale dle ve zdrojovém kódu obsažených kanálů RSS lze uvažovat na provázanost tohoto nového portálu TV Nova na současný archiv odvysílaných zpráv na Nově, respektive přímo na jednotlivé reportáže dle vlastního výběru.

tn.cz

  • Nova – všechny články – http://www.nova.cz/rss/
  • Nova – zprávy – http://www.nova.cz/rss/zpravy/
  • Nova – ANOvinky – http://www.nova.cz/rss/anovinky/
  • Galaxie-sport – http://galaxie-sport.nova.cz/rss/sport/

Neoficiálně by měl být vázaný hodně na Televizní noviny a bude obsahovat řadu videí, ale i článků. Dá se říci, že půjde o bulvárnější variantu serveru iDNES. Bude zaměřený také na zábavu, připravovat ho bude přibližně šedesát redaktorů, kteří mají zázemí v novém zpravodajském centru na Barrandově. Očekává se denní návštěvnost kolem 100.000 uživatelů.

Tento počin mohu jedině pochválit, protože kolikrát jsem hledal nějakou reportáž a bylo vcelku dobrodružství opravdu najít to, co člověk hledal.

Šéfem tohoto nového internetového zpravodajského portálu by měl být bývalý ředitel zpravodajství České televize Zdeněk Šámal, kterého Nova přetáhla k sobě jako schopného managera, předvedl se například při rozjezdu kanálu TA 3 nebo ČT 24