Doprava v okolí

Neslovice a rekonstrukce silnic v obci 2015

Objízdné trasy na trati Ivančice – Rosice se s rozpukem jara dostávají po rekontrukci Tetčic v roce 2014 na LEVEL 2 – letos budou uzavřeny Neslovice, silnice II/394.

Co nás tedy čeká:

Celá rekonstrukce je rozdělena do tří etap – časově i prostorově:

  1. etapa: 23. března – 10. května 2015 – bude se rekonstruovat pouze křižovarka Rosice – Ivančice – Hlína – ulice Žleb (u restaurace Dobrá chvíle), takže zde bude komplet zákaz vjezdu, autobusy budou mít extra vystavěnou panelku.
  2. etapa 11. května – 6. července 2015 – bude se rekonstruovat silnice od dříve zmiňované a v té době již opravené křižovtky až po křižovatku Ivančice – Padochov – bývalá kasárna (na Hlíně), je to ta křižovatka u lesa jak je blbej výhled do serpentin.
  3. etapa od 7. července – 27. září 2015 – rekonstrukce zbytku průtahu obcí Neslovice, tj. od prvně opravené křižovatka tentokrát směrem na Tetčice, resp. na konec obce po křižovatku tak, že průjezd Kratochvilka – Tetčice zůtává po dobu všech tří etap zachován.

Kdo si chce víc počíst, dávám k dispozici odkazy na soubory zveřejněné na webu obce Neslovic, tedy na úřední rozhodnutí s plánkama a výlukové jízdní řády Hlína – Neslovice- Zastávka a zpět :