Děti - mládežKultura v okolíRybáři a rybolov

Brněnské výstaviště 6.-9.března 2014

V areálu BVV se od čtvrtku 6. do neděle 9.března 2014 konají hned 3 akce – Motosalon, Rybaření a Prodítě.

MOTOSALON – Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení

Veletrh předvede reprezentativní zastoupení významných značek dostupných na českém trhu s nejaktuálnějšími novinkami a nabídne návštěvníkovi přehlídku všeho, co s motocyklem souvisí včetně atraktivních doprovodných programů.


RYBAŘENÍ – Mezinárodní výstava rybářských potřeb

Výstava RYBAŘENÍ je největší přehlídkou kompletního sortimentu rybářských potřeb v České republice. Jedná se o nejkoncentrovanější nákupní příležitost pro české rybáře. Výstavy se tradičně účastní klíčoví dodavatelé a nejvýznamnější importéři rybářských potřeb na českém trhu. Součástí je atraktivní doprovodný program pro odborné i laické návštěvníky.

Nově rozvíjená témata: Karavany a jachty, Cestovní kanceláře zaměřené na rybaření, Sortiment pro děti-rybáře.

PRODÍTĚ – Veletrh potřeb pro dítě

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu pravidelně představují přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu. Součástí veletrhu je atraktivní doprovodný program pro veřejnost.

Nově rozvíjená témata: Hračky, hry a modely nejenom pro děti;Zdravá výživa, bioprodukty, kosmetika pro děti;Móda pro děti a maminky; Cestování rodin s malými dětmi; Volnočasové aktivity; Finanční produkty pro děti.


DPMB z důvodu konání veletrhů bude v sobotu 8. března a v neděli 9. března posíluje dopravu k brněnskému výstavišti.
Kromě pravidelných tramvajových linek bude v sobotu 8. března od 8:30 do 19:00 hodin a v neděli 9. března 2014 od 8:30 do 17:00 hodin v provozu tramvajová linka P1 jedoucí po trase: Zvonařka – Hlavní nádraží – Výstaviště – Pisárky a zpět.