Informace

Televizní nabídku Selfnet rozšíří nové programy

Příjemnou novinku jsme si v měsíci září 2015 přichystali pro naše zákazníky se službou Televize.

Od úterý 29. 9. rozšíříme výběr programů o 4 kanály. V síti Selfnet tak nově naladíte Barrandov Plus, Kino Barrandov, Slovak Sport 2 HD a Extasy.

Pokud využíváte službu Digitální televize, nové stanice Barrandov Plus a Kino Barrandov objevíte jednak v nabídce DVB-T, jednak v nabídce Pro začátek. Zde se objeví i program Slovak Sport 2 HD. Stanici Extasy, určenou milovníkům erotiky, budou moci nově sledovat abonenti nabídek Základní, Sport a zábava a Mých 5/Mých 10/Mých 15. Půjde o alternující kanál k Leo TV.

Využíváte-li službu Interaktivní televize, kanály Barrandov Plus, Kino Barrandov a Slovak Sport 2 HD naladíte v rámci nabídky Pro začátek. Stanice Extasy rozšíří výběr programů u nabídek Základní, Sport a Mých 5/Mých 10/Mých 15.

Více zábavy do každé televize v domácnosti

Nabídka DVB-T, která je součástí služby Digitální televize, se kromě nových barrandovských kanálů rozroste i o několik dalších programů. Pokud patříte mezi filmové nadšence, oceníte zejména kanál Filmbox. Vyznavači taneční hudby zase přivítají kanál Fun1. Dále přibude Mňam TV, JOJ, JOJ Plus, Sport 5 a Slovak Sport 2. Celkově tak budete moci v rámci DVB-T sledovat 37 programů. Ty naladíte zdarma ke všem programovým nabídkám v plné digitální kvalitě na všech televizorech v domácnosti vybavených DVB-T tunerem nebo set-top-boxem.

Pro zobrazení nových programů ve vaší televizní nabídce je třeba pouze přeladit váš set-top-box nebo televizi. Videonávod k přeladění set-top-boxu najdete zde.

Čím více digitálu, tím méně analogu…

Pokrok bohužel nezastavíme, a proto jsme nuceni v souvislosti s rozšiřováním nabídky digitální televize zúžit stávající výběr analogových kanálů. Z nabídky odebereme 4 kanály, a to Prima COOL, Óčko, STV1 a STV2. I poté však na svém analogovém přijímači naladíte celkem 15 programů.

Trend ústupu starých technologií ve prospěch nových můžeme nicméně v budoucnu očekávat i nadále, a proto majitelům analogových televizorů doporučujeme pořídit si set-top-box z naší nabídky nebo novou televizi vybavenou vestavěným DVB-C tunerem (MPEG-4) a CI slotem.

Kromě přidání nových kanálů k nim bude patřit i úprava skladby kanálů v Základní nabídce a také změny týkající se kanálů CINEMAX.

V Základní nabídce (Základní nabídku už v současnosti nelze objednat, jedná se o dříve nabízenou službu, kterou však dodnes využívá mnoho zákazníků) nebudou od 29. 9. nadále dostupné stanice AXN Black, AXN White a Spektrum HD. V našem výběru programů je však stále najdete, a to konkrétně v nabídce Mých 5/Mých 10/Mých 15. Stačí si pouze objednat tuto nabídku, kde si sami volíte programy už od 120 Kč/měsíc. Kanál Spektrum zůstává součástí Základní nabídky v SD rozlišení.

Pokud jde o stanice CINEMAX a CINEMAX 2, poskytovatel ukončuje distribuci kanálů v SD rozlišení. Tyto programy budeme proto dále nabízet pouze v HD rozlišení. Jestliže dosud nevlastníte zařízení umožňující příjem vysílání v HD kvalitě a budete chtít programy CINEMAX sledovat i v budoucnu, doporučujeme Vám zakoupení či pronájem set-top-boxu s DVB-C tunerem nebo CA modulu z naší nabídky.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naše Zákaznické centrum (tel. 533 383 335).

Přejeme vám ještě více zábavy, pohody a odpočinku do vašich domovů!

zdroj: www.selfnet.cz