Firmy a organizace v okolí

Tesco Ivančice

Prodejna Tesco Ivančice – slavnostně otevřena 26. ledna 2012 v 08:00 hod.

adresa: Oslavanská 1548, 66491 Ivančice (mapa)

tel.: +420-546 121 111

otevírací hodiny: denně 06:00 – 22:00

V otvírací den slavnostní program:

  • 08:00 – uvítání ranním občerstvením
  • 13:00 – výtvarná dílna pro děti
  • 14:00 – malování tvářiček
  • 15:30 – Michal Nesvadba (program pro děti + autogramiáda)
  • 17:00 – kulinářská show ve spolupráci s místní restaurací CHA-CHA

Možnost platby kartou, v eurech, stravenkami. Benefity věrnostní karty Clubcard (nákup 10,- Kč = 1 bod)

Pasáž Tesco Ivančice: NILLA Restaurant, Flamengo – květiny, Vinotéka spiritus vinus, Dr.MAX – lékárna, GECO – tabák, tisk, terminál Sazka


původní text z 21. února 2011:

O výstavbě dalšího hypermarketu v Ivančicích se mluví už dlouho …

Před několika lety, když v Ivančicích ještě nebylo “nic” a malým podnikatelům provozujícím zdejší samoobsluhy se ještě volně dýchalo, se mluvilo o marketech třech, nebo snad i čtyřech.

Postupně namísto ruiny bývalého lihovaru na Krumlovské ulici vyrostl Discount Plus, ale pak to tady tento řetězec vzdal a prodejnu převzal Penny market. Pak se hovořilo o možné stavbě nějakého hyper/super někde u cihelny, ale asi zůstalo u fáze teoretické úvahy, další market měl vzniknout v areálu (Lídl?) bývalého Retexu, ale nějak to narazilo na řešení dopravní infrastruktury.

O Tescu na Oslavanské se mluví cca 2 roky a tentokrát už ale dojde od slov k činům. Bylo požádáno o stavební povolení na I.etapu stavby, která bude v podstatě řešit dopravní napojení budoucího areálu na stávající komunikace, vybudování inženýrských sítí as tím, že tato bude sloužit i budoucí nové zástavbě Boží hora II. a III.

Bude provedena příprava území pro výstavbu, úprava silnice Oslavany – Ivančice (vznikne 1. vančický kruháč), budou vybudovány komunikace Boží hora 1, 2 a 3 s napojením nového hypermarketu.

V budoucnu se počítá s nabídkou něco přes 100 pracovních míst.