Kino Oslavany

Kino Oslavany – červen, červenec 2011


4. června 2011 – sobota – v 19:00 hod.

HON NA ČARODĚJNICE

Dobrodružný / Thrille USA – Výpravný film vypráví příběh hrdinného křižáka Behmana (Nicolas Cage) a jeho nejbližšího přítele Felsona (Ron Perlman). Po desetiletích boje se vracejí do vlasti, kterou nacházejí zdevastovanou morem. Církevní hodnostáři jsou přesvědčeni, že za katastrofu je odpovědná dívka obviněná z čarodějnictví, a proto dvojici hrdinů rozkáží, aby ji dopravili do vzdáleného kláštera.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 98 min. – České titulky


5. června 2011 – neděle – v 19:00 hod.

SUCKER PUNCH

Akční film USA „Sucker Punch” je epická akční fantasy, která nás zavede do světa živé imaginace mladé dívky, jejíž snový svět ji poskytuje útěk z temné reality. Nevázaná hranicemi času a prostoru je volná a může jít kamkoli, kam ji její mysl zavede a její neuvěřitelná dobrodružství stírají hranice mezi realitou a představivostí.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 110 min. – České titulky


11. června 2011 – sobota – v 19:00 hod.

NEZNÁMÝ

Drama / thriller, USA / Velká Británie / Německo / Francie – Liam Neeson ztvá́rňuje roli Dr. Martina Harrise, který́ se po autonehodě probere v Berlí́ně a zjistí, že jeho žena (January Jones) ho najednou nepozná́vá́ a jiný muž (Aidan Quinn) se zmocnil jeho identity. Všichni ho ignorují, pronásleduje ho záhadný atentátník a on je na všechno sám, unavený, opuštěný a na útěku.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 113 min. – České titulky


12. června 2011 – neděle – v 19:00 hod.

AUTOPOHÁDKY

Animovaný / Povídkový film ČR – Filmová verze úspěšných Autopohádek v podání skupiny Chinaski V současné době jsou automobily absolutně běžnou součástí našeho života, spotřební “zboží”, které ani nevnímáme. Staly se spolehlivými služebníky, jenom obyčejným prostředkem na překonávání vzdáleností. Možná že dnešní auta uchvacují technickou dokonalostí. Chybí jim však vznešenost a půvab, kterými se vyznačovala v dobách pro nás již…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 87 min. – České znění


18. června 2011 – sobota – v 19:00 hod.

SVĚTOVÁ INVAZE Battle: Los Angeles

Akční / Sci-Fi / Thriller USA – Po mnoho let byly zaznamenány případy pozorování UFO po celém světě – Buenos Aires, Soul, Francie, Německo, Čína. Ale v roce 2011 se to, co kdysi bylo jen pozorováními, stane hroznou realitou, když je země napadena neznámými silami. Jak lidé všude na světě přihlížejí tomu, že jsou dobývána největší města, tak se Los Angeles stane poslední výspou lidstva v bitvě, kterou nikdo nečekal.

Vstupné: 30,- Kč – Délka:112 min. – České titulky


19. června 2011 – neděle – v 19:00 hod.

ZKUS MĚ ROZESMÁT

Romantická komedie USA – Bez holky se holka těžko hledá. Ve filmu Zkus mě rozesmát si plastický chirurg začne romanci s mnohem mladší učitelkou, využije svou loajální asistentku, aby předstírala, že je jeho nastávající ex-manželka, aby zamaskoval lehkomyslnou lež. Když toho selže mnohem víc, musí se do toho plánu zatáhnout i děti asistentky a všichni míří na víkend na Havaj, který změní životy všech zúčastněných.

Vstupné: 30,- Kč – Délka:116 min. – České titulky


25. června 2011 – sobota – v 19:00 hod.

JSEM ČÍSLO ČTYŘI

Akční / sci-fi / thriller USA – Jsem Číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi (Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho (Timothy Olyphant) jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 109 min. – České titulky


26. června 2011 – neděle – v 19:00 hod.

MÁMA MEZI MARŤANY

Animovaný USA – Vyneste odpadky, snězte brokolici – kdo potřebuje maminky? Devítiletý Milo zjistí, jak moc potřebuje svoji maminku, když ji unesou Marťané, kteří plánují, že ukradnou její „maminkovství“ pro své vlastní potomky. Film ukazuje Milovu výpravu, kterou podnikne na záchranu své maminky – divoké dobrodružství ve formátu 3D, které zahrnuje cestování načerno na vesmírné lodi, řízení komplikované víceúrovňové planety a ovládnutí …

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 88 min. – České znění


2. červenec 2011 – sobota – v 19:00 hod. a

3. červenec 2011 – neděle – v 15:00 a v 19:00 hod.

ČERTOVA NEVĚSTA

Pohádka ČR – V království, kde král jezdí jen na lovy, prosí netrpělivá královna svatou Kryšpínu o miminko. Když jí dojde trpělivost, obrátí se na čerta, žijícího nedaleko ve starém rozpadlém mlýně a královně se zakrátko narodí holčička. Malá princezna vyrůstá po boku Štěpána, který je synem královniny komorné a časem se do sebe zamilují. Když vyjde najevo, že královna podepsala smlouvu s čertem a princezna se má stát v den svých osmnáctých narozenin Luciperovou …

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 88 min. – České znění