Kino Oslavany

Kino Oslavany – květen 2011


1. května 2011 – neděle – v 18:00 hod.

NA VLÁSKU

Animovaný / Komedie / Rodinný / Muzikál, USA – Na vlásku je animovaná hudební komedie plná efektů a dobrodružství o dívce, která má kouzelné vlasy zlaté barvy dlouhé víc než 70 stop.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 92 min. – České znění


7. května 2011 – sobota – v 18:00 hod.

CIZINEC

Francie , Itálie, Thriller – Drama – Příběh se točí kolem amerického turisty Franka (Depp), který navštívil Itálii ve snaze zahojit své zlomené srdce. Elise (Jolie) je neobyčejná žena, agentka Interpolu, úmyslně křížící Frankovu cestu s jasným cílem: využít ho k nalezení zločince, s nímž měla kdysi poměr.Frank, ovlivněn romantikou Benátek a rostoucími city k Elise, brzy pochopí, že je lapen ve víru intrik a nebezpečí.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 105 min. – České titulky


8. května 2011 – neděle – v 18:00 hod.

FIMFÁRUM – DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO 3D

Animovaný , Rodinný ČR – V novém Fimfáru jsou vedle tradičních fimfárovských tvůrců (tandem Vlasty Pospíšilové a Petra Poše) úplně mladí, začínající tvůrci, pro které je to příležitost prokázat svůj talent a ukázat poprvé svoje nadání divákům ve všech českých kinech i v zahraničí. Vedle Jana Wericha tentokrát uslyšitíte např. Otu Jiráka, Jiřího Macháčka, Miroslava Krobota, Romana Říčaře nebo Miroslava Vladyku.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 75 min. – České znění


14. května 2011 – sobota – v 18:00 hod.

LONDÝNSKÝ GANGSTER

Krimi / Romantický, USA / Velká Británie – Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 103 min. – České titulky


15. května 2011 – neděle – v 18:00 hod.

NEVINNOST

Drama ČR – Cesta z vrcholu na absolutní dno může být velmi rychlá. Někdy stačí jediná věta a všechno, co jste dosud budovali, se zhroutí jako domeček z karet. Uznávaný lékař, milovaný otec a manžel čelí obvinění z velmi těžkého zločinu. Ze dne na den vyměnil dobrou adresu za celu ve vazební věznici, odkud se nevina prokazuje hodně těžko, zvlášť když protistraně pomáhá člověk, který může být motivován osobní pomstou.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 102 min. – České znění


21. května 2011 – sobota – v 18:00 hod.

HEZKÉ VSTÁVÁNÍ

Komedie USA – Becky Fullerová (Rachel McAdams) je mladá, krásná, ambiciózní a právě získala vysněnou práci. Přesto se její život řítí do pekel. Scenáristka Aline Brosh McKenna lehce oprášila vlastní úspěšný model z komedie Ďábel nosí Pradu a stvořila další variaci na téma souboje “Panny s Netvorem”.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 107 min. – České titulky


22. května 2011 – neděle – v 18:00 hod.

RANGO

Komedie USA – “Vítej, amigo, v poušti nekonečné, kde žízeň a prach jsou tvé družky věčné…” Chór hrajících a zpívajících mexických sov vás uvede do světa, kde vás přejde sranda, ale přesto se budete bez ustání smát příběhu o nejnepravděpodobnějším hrdinovi, jakého kdy Divoký západ poznal. Režisér Pirátů z Karibiku Gore Verbinski znovu namíchal opulentní koktejl akce, humoru a nádherných kulis, který jede stejně dobře jako loď Jacka Sparrowa, ačkoliv…

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 90 min. – České znění


28. května 2011 – sobota – v 18:00 hod.

GNOMEO & JULIE

Animovaný, Rodinný, Fantasy USA – Nový animovaný komediálně-dobrodružný snímek Gnomeo a Julie dává nejslavnějšímu příběhu lásky na světě Williama Shakespeara další rozměr. Režisérem filmu je tvůrce Shreka 2 Kelly Asbury, scénář napsal Mark Buton, který je autorem úspěšného Madagaskar

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 90 min. – České znění


29. května 2011 – neděle – v 18:00 hod.

GULLIVEROVY CESTY

Komedie / Dobrodružný / Rodinný USA – V moderním, rodinném a komediálním 3D pojetí klasické pohádky Jonathana Swifta hraje Jack Black (Škola ro(c)ku, King Kong) Lemuela Gullivera, obyčejného chlápka, který třídí poštu v redakci newyorských novin a sní o tom, že z něj bude autor cestopisů. Podfukem se mu podaří přesvědčit editorku Darcy, kterou tajně miluje, aby ho pověřila napsáním článku o Bermudském trojúhelníku.

Vstupné: 30,- Kč – Délka: 87 min. – České znění


Připravujeme na měsíc červen: Hon na čarodějnice, Sucker Punch, Neznámý, Autopohádky, Zkus mě rozesmát, Ostrov svaté Heleny,…